معرفی بهترین فریمورک های ری اکت

معرفی بهترین فریمورک های ری اکت (react) درسال 2019

طراحی داشبورد مدیریت با قالب react ممکن است کار دشواری باشد، در این مقاله به معرفی بیشتراز ۱۰+ قالب رایگان react خواهیم پرداخت. قالب هایی زیبا و مدرن برای طراحی داشبورد مدیریت سایت. بزن بریم!

طراحی داشبورد مدیریت سایت همیشه برای برنامه نویسان یک مسئله است. در این مقاله به معرفی بهترین قالب های react میپردازیم که اتفاقا رایگان هم هستند!

پنل مدیریت انت دیزاین ant design
قالب Ant Design برای react js

۱. قالب Ant Design Admin

قالب ant design یک قالب رایگان و بسیار زیبا برای داشبورد مدیریت سایت شماست. از ویژگی های این قالب مدیریت، امکان تغییر زبان و ترجمه آن می باشد. امکان تغییر دسترسی ها از دیگر ویژگی های این قالب است. این قالب برای فریمورک های ری اکت (React js) ، انگولار (angular) ، و ویو (vue js) قابل استفاده میباشد.

قالب core ui برای react js

۲. قالب Core UI React

قالب ری اکت core ui یک قالب سبک و زیبا دارای کامپوننت های بسیار جذاب می باشد. قالب core ui جزو بهترین قالب های ری اکت است. پشتیبانی این قالب از right-to-left جذابیت این قالب را بیشتر میکند. این قالب از Angular 2+ و Vue Js و Bootstrap 4 و React js پشتیبانی میکند.

۳. قالب Shards Dashboard Lite React

قالب shards تمام ویژگی های یک داشبورد مدیریت خوب را دارد. شما با shards به سرعت میتونین داشبورد مدیریتتون رو بسازید. این قالب با آیکون های font awesome و Material کاملا سازگار هست. صفحات آماده ای که در این قالب وجود دارند باعث میشه اون رو بعنوان قالب داشبورد مدیریتتون انتخاب کنید. قالب shards دارای صفحات آماده زیر میباشد:

  • صفحه بلاگ
  • صفحه مطلب جدید (Add New Post)
  • لیست مطالب بلاگ (Blog Posts Cards) در ۳ نوع مختلف
  • جداول
  • کامپوننت ها
  • پروفایل کاربری
  • صفحه ارور (۴۰۴ و ..)

قالب Xtreme React Admin Lite برای react

۴. قالب Xtreme React Admin Lite

قالب Xtreme React Admin Lite یک قالب نسبتا ساده برای ساخت داشبورد مدیریت است. این قالب شامل ۱ قالب پایه، ۷ صفحه مختلف و ۴ کامپوننت می باشد. فایل های شیوه نامه این قالب با SCSS نوشته شده است. همچنین این قالب از material icons بطور کامل پشتیبانی میکند و رسیپانسیو نیز میباشد.

قالب Crystal Dashboard React Admin برای react

۵. قالب Crystal Dashboard React Admin

قالب Crystal Dashboard React Admin یک قالب رایگان دیگر با چند کاربرد مختلف میباشد. این قالب با استفاده از React، Redux و بوت استرپ نوشته شده است. این قالب دارای کامپوننت های مختلف ری اکت هست که میتونین در هر داشبورد مدیریتی از اونها استفاده کنین.

قالب  Tabler React برای react

۶. قالب  Tabler React

قالب  Tabler React یک قالب رایگان دیگر برای ری اکت می باشد. این قالب دارای یک داشبورد ساده با کامپوننت های مختلف است. این قالب برای ساخت هر نوع داشبوردی مناسب نیست اما میتونین مطمئن باشید که داشبورد مدیریتتون ریسپانسیو هست و به خوبی عمل میکنه.

قالب React Director Dashboard برای react

۷. قالب React Director Dashboard

قالب React Director Dashboard هم یک قالب رایگان react برای ساخت داشبورد مدیریت سایت شماست. این قالب از Redux استفاده میکنه . شیوه نامه هاش با SCSS نوشته شده. این قالب دارای یک نوع استایل هست و برای انواع داشبورد مدیریت مناسبه.

قالب React Reduction برای react

۸. قالب React Reduction

قالب React Reduction قالب رایگان دیگه ای هست که امروز معرفی میکنیم که با ری اکت و بوت استرپ ۴ نوشته شده. React Reduction دارای تنها یک قالب و انواع کامپوننت هاست.

قالب React Admin Free برای react

۹. قالب React Admin Free

قالب React Admin Free یک قالب رایگان برای داشبورد مدیریت هست که با Material Design، React و Redux نوشته شده. این قالب بسیار انعطاف پذیر است و با انواع فریمورک های سمت سرور به خوبی کار میکند.

قالب Dashboard React Template برای React

۱۰. قالب Dashboard React Template

قالب Dashboard React Template یک قالب رایگان React برای داشبورد مدیریت است که شامل یک داشبورد و انواع کامپوننت هاست. این قالب دارای طراحی رنگ آمیز است و برای طرفداران تایپوگرافی مدرن مناسب است.

قالب React Blur Admin برای react

۱۱. قالب React Blur Admin

قالب React Blur Admin آخرین قالب رایگانی است که امروز معرفی میکنیم. این قالب برای کسانی که طرفدار قالب های تیره یا Dark هستند مناسب است.

سابقه 6 سال توسعه و طراحی صفحات وب تماس از طریق: admin@webquery.ir
وبسایت http://webquery.ir
نوشته ایجاد شد 66

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا