ایجاد لایه روی تصاویر با استفاده از پلاگین slip hover

jQuery   
14 ژانویه 2018   

برای ایجاد یک لایه ی ساده و کاربردی و زیبا از پلاگین sliphover استفاده می کنیم برای آموزش این پلاگین جی کوئری آموزش را دنبال کنید.

زمانی که شما می خواهید یک لایه ایجاد کنید باید کدنویسی زیاد و پیچیده ای وسختی انجام دهید که خیلی ها هم این کدنویسی را بلد نیستند و آشنایی ندارند ولی با این پلاگین خیلی ساده و راحت می توانید یک لایه روی عکس های و پس زمینه های رنگی ایجاد کنید حتی افرادی که آشنایی با جی کوئری ندارند هم می توانند یک لایه به وجود آورند.

پس با ما همراه باشید

نصب:

1-اولین کاری که باید انجام دهید این است که فایلی که در بالا برایتان قرار دادیم را بارگیری و استخراج کرده و فایل sliphover.min.js را به فایل های پروژه ی خود اضافه کرده و لینک آن را به سند اچ تی ام ال خود بدهید همین طور فایل اصلی جی کوئری که همیشه مورد استفاده ما قرار می گیرد.( قبل از بادی)

2-بعد از آن حالا باید این کد را هم بعد از کد های بالا قرار دهید.

استفاده:

1-ما این مثال را برای تصاویر می زنیم خودتون می تونید برای هرچیز دیگر استفاده کنید.خب حالا این کد های اچ تی ام ال را در سند خود کپی کنید. مقدار title عنوان روی تصویر قرار میگیرد.

2-این استایل های پروژه را هم در سند سی اس اس خود کپی کنید

کد های استفاده شده در یک نگاه:

برای اینکه این لایه را بر طبق سلایق خودتون شخصی سازی کنید پیشنهاد می کنم حتما این صفحه را مطالعه و طبق دستور هایی که گفته شده پیش بروید تا به لایه ی دلخواه خودتون برسید

حالا با استفاده از این پلاگین خودتون میتونید مشاهده کنید که روی هر تصویر می روید لایه ای نمایان می شد و دیگر لازم به کدنویسی های پیچیده نیست

ریبون اولیس